Dodatna mrežna oprema

HP Switch mini GBIC HP PROCURVE SX-LC

PROCURVE SX-LC MINI GBIC, SX-LC mini GBIC je Small Form Factor Pluggable (SFP) gigabit SX transceiver koji pruža full-duplex gigabitno rešenje do 550 m na multimodnom vlaknu., 1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only, 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;

  • Šifra: 0355132

HP HP PROCURVE 1PORT POWER Injector, J9407A

1PORT POWER Injector, NET HP 1PORT POWER Injector, J9407A

  • Šifra: 0360118

HP HP SX-LC MINI GBIC RMkt

J4858CR, 1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only, 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a.

  • Šifra: HPJ4858CR

JYH ENG TECHNOLOGY LSA punch down tool

LSA punch down tool

  • Šifra: 0539085

Kliješta za krimpanje, univerzalna za sve modularne konektore RJ45, RJ12, RJ11 i RJ10, sa stripperom i cutterom.

  • Šifra: 0539056

JYH ENG TECHNOLOGY Cable stripper (LOGILINK WZ0005)

JYH Cable stripper (LOGILINK, WZ0005)

  • Šifra: 0539065

HP HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

  • Šifra: HPJD118BR

Mrežna utičnica, 2x RJ45 STP,bela uzidna

  • Šifra: 0532693

LAN utičnica CAT6 uzidna 2x RJ45 STP, bela

  • Šifra: 0532698

Montažna kutija 80x80x40mm za utičnice

  • Šifra: 0532697

ALLIED TELESIS AT Mini-GBIC AT-SPSX

AT-SPSXx, Mini Gbic SFP MM 1Gbps LC konektor Garanacija na uređaj 5 godina (2 godine osnovno + 3 godine dodatno uz obaveznu registraciju uređaja) http://alliedtelesis.co.uk/support/warranty

  • Šifra: 0765032

ALLIED TELESIS AT Mini-GBIC AT-SPLX10

ATSPLX10, Mini Gbic SFP SM 1Gbps LC konektor Garanacija na uređaj 5 godina (2 godine osnovno + 3 godine dodatno uz obaveznu registraciju uređaja) http://alliedtelesis.co.uk/support/warranty

  • Šifra: 0765031